Studio Interier CZ, s.r.o. - Stínění zimních zahrad

Naše pobočka

České Budějovice

Tel.: +420 603 266 481
cb@studiointerier.cz

 

Stínění zimních zahrad

DSC05561.JPG

Léto nám klepe na dveře a a to je ta správná doba k řešení zastínění zimní zahrady.

Ideální prostředek ke stínění zimní zahrady je plisovaná roleta neboli plisé. Je to forma skládané rolety, kterou je možné upevnit jak svisle tak i vodorovně. Ovládá se buď přímo rukou nebo řetízkem. U nedostupných míst se možné použít ovládací tyčku nebo dostatečně dlouhý řetízek.
Plisé jsou oblíbené pro svoji jednoduchost, eleganci a dokonalou funkci. Zatažené plisé brání průniku slunečních paprsků, a tím reguluje teplo v zimní zahradě a omezuje přehřívání. Navíc zaručuje příjemné soukromí.
Ani atypické tvary nejsou problém. Více asi napoví přiložené fotky.
Plisé se vyrábí v mnoha barvách a vzorech. Dle účelu je možné volit od lehce stínícího plisé až po zcela zatemňující.
Orientační cena 1 ks plisé např. 80 x 180 cm je 3.000-6.000 Kč dle provedení, materiálu a způsobu ovládání.
Pokud Vás tento způsob zastínění zaujal, objednejte si nezávazně zaměření, na jehož základě Vám zpracujeme podrobnou kalkulaci plisovaných rolet včetně montáže. Objednat se můžete na tel. č. 603 266 481. Služba zaměření je zdarma, čas designéra neplatíte. Hradíte pouze dopravu, která je Vám v případě realizace zakázky odečtena od celkové hodnoty zakázky. Na veškeré podrobnosti se můžete doptat na tel. č. 603 266 481.
 

Galerie: 
Plisé shrnuté
Plisé do atypického okna
Stínění pomocí plisé

Copyright © Studio Interier CZ, s.r.o.   |   Kontakty   |   Login   |   tvorba webových stránek & hosting by NOTIF s.r.o.