Studio Interier CZ, s.r.o. - Plisé - inteligentní stínění

Naše pobočka

České Budějovice

Tel.: +420 603 266 481
cb@studiointerier.cz

 

Plisé - inteligentní stínění

Plise_zimni_zahrada.jpg

Voštinové plisé tepelně izoluje a šetří peníze.

Neustále se zvyšující ceny energií jsou stále aktuální. Udržet doma tepelnou pohodu, ať už v zimě či v létě, pomáhá ledacos – nemalou měrou i správně zvolené žaluzie a rolety.

Vhodným příkladem může být voštinová plisovaná roletka, která je látkovou, funkční a moderní alternativou horizontální žaluzie. Jde o skládanou neboli plisovanou dekorační látku, která shrnutá nezabírá skoro žádné místo. Aby se docílilo dobré tepelné izolace, je tato látka nově dvojitá – přesněji řečeno je použito takzvaného voštinového principu, kdy se uvnitř látkového obalu nacházejí vzduchové polštářky, které fungují jako izolant tepla či chladu. V létě chrání před horkem a v zimě šetří energii na vytápění. Snadná montáž, manipulace i údržba. Montuje se do okenního rámu či na stěnu jako klasická roleta. Ovládání je možné buď řetízkem, což je pohodlné díky převodu 1:3. Volně pohyblivé ruční ovládání je naopak variabilní díky možnosti odhrnovat zdola i se shora – takže roleta může být umístěna v libovolné části okna, třeba i uprostřed. To umožní variabilní a citlivé stínění, ale třeba i snadné mytí oken. Oblíbená je též stropní varianta, jakožto alternativa stropním baldachýnům.

Plisovanou roletu je možné vytáhnout pouze do části okna, zamezit pohledům z ulice, ale naplno využívat přísun denního světla v horní části okna. Kombinace materiálů průsvitné a neprůsvitné zase zaručuje světelný komfort přes den a soukromí v noci.

Údržba je velice jednoduchá. Díky speciální antistatické úpravě zůstává dlouho bez prachu a v případě nutnosti lze roletu vysát i vysavačem. Nabídka uspokojí jakékoliv nároky. Další značnou výhodou plisovaných rolet oproti klasickým roletám nebo žaluziím je jejich ohromná variabilita. Plisované rolety lze totiž vyrobit i v nestandardních tvarech a umístit je tak dle přání zákazníků i do oblých, trojúhelníkových či lichoběžníkových prostorů – hodí se tak do různých typů oken. Navíc svou bohatou nabídkou dekorů a nejrůznějších potisků vyhoví elegantním, moderním, ale třeba i dětským interiérům.

Atraktivní design plisované roletky pak nijak nenarušuje ani systém jejich upevnění, který je zcela nenápadný, respektive prakticky neviditelný.
 

Galerie: 
plissee

Copyright © Studio Interier CZ, s.r.o.   |   Kontakty   |   Login   |   tvorba webových stránek & hosting by NOTIF s.r.o.