Studio Interier CZ, s.r.o. - Látkové rolety

Látkové rolety

Látkové rolety jsou v hotelích často neprávem přehlížené. Výborné jsou například pro přistínění restaurací screenovými materiály, které umožní částečný výhled ven a přitom odfiltrují ostré sluneční světlo a teplo.

Dnešní rolety se odlišují od svých předchůdců obrovskou škálou materiálů, spolehlivými mechanismy a pohodlným ovládáním. Klasickým způsobem ovládání je řetízek, který umožňuje roletu pohodlně zastavit v jakékoliv poloze. Populární je také ovládání elektromotorem na dálku nebo vypínačem. Jakýsi kompromis je poloautomatické ovládání, které se směrem dolů stahujete řetízkem, a nahoru rolety vyjíždějí samy lehkým zatáhnutím za řetízek. Všechny rolety jsou s antistatickou úpravou, takže vyžadují minimální údržbu. Na přání je možné volit nehořlavou úpravu. Pro práci s projektorem mohou být zcela zatemňovací, typu black-out. Rolety se také dají kombinovat se záclonou na tyči nebo kolejničce.

Copyright © Studio Interier CZ, s.r.o.   |   Kontakty   |   Login   |   tvorba webových stránek & hosting by NOTIF s.r.o.