Studio Interier CZ, s.r.o. - Rolety

Rolety

Látkové rolety

Látkové rolety jsou v hotelích často neprávem přehlížené. Výborné jsou například pro přistínění restaurací screenovými materiály, které umožní částečný výhled ven a přitom odfiltrují ostré sluneční světlo a teplo.

Římské rolety

Vyrábí se z libovolných záclon nebo závěsů. Jakýkoliv design je možný. Jsou atraktivní, moderní a praktické. Římské rolety se nenavíjí na tyč jako běžná roleta, látka se skládá směrem nahoru ve vodorovných skladech s rozestupem dvacet až třicet centimetrů.

Roletová žaluzie

Speciální kategorií je roletová žaluzie, která dokáže velice efektivně regulovat množství světla v místnosti. Ovládá se stejně jednoduše jako látková roleta. Látka má v sobě průsvitné a neprůsvitné pruhy, jejichž vzájemnou polohou se reguluje prostup světla i průhlednost rolety.

Rolety do střešních oken

Zajistí přistínění či tmu – přesně dle vašeho požadavku. Dokážeme dodat stejné materiály pro klasické vertikální látkové rolety i pro rolety do střešních oken. Ovládání je možné ručně nebo na motor.

Copyright © Studio Interier CZ, s.r.o.   |   Kontakty   |   Login   |   tvorba webových stránek & hosting by NOTIF s.r.o.