Studio Interier CZ, s.r.o. - Záclony do interiéru

Záclony do interiéru

Zaclony_f1.jpg

Záclony ve Vašem interiéru plní důležitou funkci vyplývající již z jejich názvu. Mají za cíl zaclonit interiér před zvědavými pohledy, proto název záclony. Kromě toho záclony rozptylují světlo, zmenšují kontrasty a tím zpříjemńují náš pobyt v interiéru. Navíc zlepšují akustiku. V dnešní době minimalistických interiérů tak slouží k tomu, aby zrušily ozvěnu. Rozhovor s rodinou či přáteli nebo poslech hudby je pak o mnoho příjemnější.

V nabídce máme široký sortiment záclon různých materiálových provedení, desénů a výšek. Záclony upravujeme na míru každému oknu.

Z hlediska údržby jsou nejpraktičtější záclony z polyesteru. Záclony z hedvábí, lnu či bavlny však také mají své kouzlo a místo na slunci.

Záclony zvané prší

Nejběžnější nadčasový vzor s jemnými svislými čárkami. Nenáročný na údržbu, není potřeba žehlit.

Záclony voály

Jemné tkané záclony, mají schopnost lehce rozostřit a zjemnit výhled. Moderní vzhled, nízká cena.

Záclony organzy

Speciální umělá vlákna a technologie tkaní zabezpečují těmto záclonám nejvyšší jemnost, průhlednost a průsvitnost. Organzy zajišťují krásný výhled a moderní vzhled. Neubírají světlo, působí lehce. Za všechna NEJ však od Vás vyžadují větší péči než běžné záclony, protože to jsou skutečné princezny mezi záclonami.

Nežehlivé záclony

Záclony, které vypadají jako organzy, ale technologie jejich výroby zajišťuje jejich snadnou údržbu. Nová kolekce záclon pro rok 2010.

Provázkové záclony

Od roku 2008 opět v sortimentu. Hit z devadesátých let se opět vrátil v obměněné, moderní podobě.

Vyšívané záclony

Žakárové záclony

Klasika, která je stále žádaná hlavně na venkově.

Galerie: 
Dětská záclona s rybičkami
Záclona s rybičkami detail
Záclona organza s roletou

Copyright © Studio Interier CZ, s.r.o.   |   Kontakty   |   Login   |   tvorba webových stránek & hosting by NOTIF s.r.o.