Studio Interier CZ, s.r.o. - Rolety

Rolety

Látkové rolety

Rolety_na_ram_okna2.jpg

Látkové rolety zažívají svůj velký návrat. Dnešní rolety se odlišují od svých panelákových předchůdců obrovskou škálou kvalitních materiálů, spolehlivými mechanismy a pohodlným ovládáním. Nejběžnější způsobem ovládání je řetízek, který umožňuje roletu pohodlně zastavit v jakékoliv poloze.

Římské rolety

Rimska_roleta_v.jpg

Vyrábí se z libovolných záclon nebo závěsů. Jsou atraktivní, moderní, dekorativní. Nenavíjí se na tyč, jako klasická roleta, ale skládá se směrem nahoru ve vodorovných skladech s rozestupem dvacet až třicet centimetrů. Existuje mnoho variací římských rolet.

Roletová žaluzie

Roletova_zaluzie_7.jpg

Speciální kategorií je roletová žaluzie, která dokáže velice efektivně regulovat množství světla v místnosti. Ovládá se stejně jednoduše jako látková roleta. Látka má v sobě průsvitné a neprůsvitné pruhy, jejichž vzájemnou polohou se reguluje prostup světla i průhlednost rolety.

Rolety do střešních oken

Stresni_roleta_bordeaux2.jpg

Zajistí přistínění či tmu – přesně dle vašeho požadavku. Dokážeme dodat stejné materiály pro klasické vertikální látkové rolety i pro rolety do střešních oken. Roletu umíme vyrobit do libovolného okna Velux, Fakro, Roto, Rooflite, Kubeso nebo do okna od truhláře.

Copyright © Studio Interier CZ, s.r.o.   |   Kontakty   |   Login   |   tvorba webových stránek & hosting by NOTIF s.r.o.