Studio Interier CZ, s.r.o. - Garnýže

Garnýže

Dřevěné záclonové tyče – klasika

Drevena_tyc.jpg

Existují v provedení od 12 mm do 35 mm. Nejčastěji jsou vyráběny z tropických dřevin a mořeny do různých odstínů, ale není problém vyrobit tyč z pravé borovice, buku, třešně, smrku a další dřevin. Kromě provedení s kroužky existuje i dřevěná tyč s drážkou nebo dokonce s provázkovým ovládáním.

Kolejnice na záclony – moderní závěsný systém

Kolenice_nerez.jpg

Nejlepší jsou hliníkové a mohou být v provedení bílý lak, přírodní hliník, vzhled nerez či chrom. Dají se tvarovat a to jak svisle (šikminy), tak vodorovně (výklenky, rohy). Jsou výborným řešením pro velké prosklené stěny v obývacích pokojích, pro atypická okna nebo arkýře či šikminy.

Kovové záclonové tyče

Kovova_tyc_detail_z2.jpg

Nejpopulárnější kovové záclonové tyče jsou broušená nerez či satina (stříbrná matná). Průměr tyčí může být 12, 16, 20 a 25 mm i více. Klasické provedení s kruhy a háčky dnes doplňují tyče s drážkou a jezdci. Výhodou tyčí s drážkou je průchodnost jezdců po celé délce garnýže.

Lankové garnýže

Působí velice subtilní dojmem. Protože se lanka téměř vždy trochu prověšují, hodí se pro ležérní provedení záclon bez řasících stuh, zavěšené nejlépe na speciální lankové žabičky.

Spouštěcí garnýže

Spousteci_garnyz_b.jpg

Jedná se o doplněk klasické garnyže. Garnýž je opatřena spouštěcím mechanismem. Nespouští se celá garnýž, ale pouze kolejničky, do nichž se pak pohodlně zavěsí záclona nebo závěs. Díky tomu, že se kolejničky spustí do výše ramen, je praní záclon komfortní a pohodlné i pro starší generaci.

Copyright © Studio Interier CZ, s.r.o.   |   Kontakty   |   Login   |   tvorba webových stránek & hosting by NOTIF s.r.o.